Staňte se žákem profíka. Pohlreichův pořad Vařte jako šéf! je celý online

Vařte jako šéf! Vařte pod vedením šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Sledujte nyní pořad s mistrem kuchařem a jeho žáky celý online na webu iPrima.cz. Omrkněte všechny tipy, jak vybrat tu správnou surovinu, techniku jejího opracování i recepty, které vaše domácí vaření povýší na skutečnou gastronomii.

Nebojte se, při tomto vyučování nepůjde o žádné složitosti. Jak říká Zdeněk Pohlreich, síla je v jednoduchosti a v kvalitní dobře zvolené surovině! Při přípravě sázeného vejce například dokáže divy pouhé zamíchaní vroucí vody v hrnci. Dále odhalíte taje lahodné omeletky. A co teprve řeknete na chutný a přitom úplně jednoduchý dresink na salát? Pozorujte a vyzkoušejte šéfovy fígle.

Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, grilování, saláty a moderní lehkou kuchyni dostanou tři mladí učni od svého učitele šéfkuchaře užitečné informace o základech řemesla, do něhož se vás pokusí zasvětit.

KLIKNĚTE NA FOTKU A PŘEHRAJTE SI ZVOLENOU EPIZODU POŘADU VAŘTE JAKO ŠÉF:

Představujeme: Inspirujte se s trojicí žáků Zdeňka Pohlreicha

Jakub Laštuvka: Pětatřicetiletý sympaťák je nejstarší z trojice učňů. Je mladým otcem a věčným pohodářem. Vyučil se v oboru kuchař-číšník a má za sebou více než desetiletou praxi u nás i v zahraničí. Je energický a živý jako uragán. Neustále něco komentuje a jeho hlášky jsou zdrojem zábavy. Ze Zdeňka má ale respekt.

Tereza Pantůčková: Pětadvacetiletá kamarádská Tereza má ke kuchařce z povolání docela daleko. Vystudovala vysokou školu a stala se inženýrkou geoinformatiky. Díky tomu se mimo jiné podílela na vzniku map pro Akademický atlas českých dějin. Její skutečnou vášní je ale vaření, které miluje. Protože to s ním myslí vážně, hladově hltá každé Zdeňkovo slovo a všechno si pečlivě zapisuje.

Jakub Zíma: Dvacetiletý Jakub je nejmladší z této trojice. Je citlivý, upřímný a nedávno se vyučil kuchařem. Chtěl se jím stát už od dětství. Jeho vzorem se stal otec, který je řezníkem. Jakub mu rád pomáhal s přípravou pokrmů a už od 12 let se snažil sám vařit. Zdeněk se sice snaží k Jakubovi přistupovat s otcovským citem, ale nic mu nedá zadarmo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.