VIDEO: Zdeněk Pohlreich poodhalí svou novou kuchařskou show na Primě!

Už 23. května se můžete těšit na nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem. Podívejte se na videorozhovor, ve kterém šéf prozradí něco o natáčení, ale i svůj pohled na českou kuchyni...

Jídlo a vaření jsou fenoménem dnešní doby. Recepty už si vyměňují i chlapi v hospodě a děti v družině. A ženy, pro které dřív vaření znamenalo hlavně nutné a nudné rodinné večeře? Ty dnes pro zábavu pečou 3D dorty a zkouší nové a nové suroviny, pouští se do tajů exotických kuchyní, pořádají chřestové hody a večírky s kamarádkami se soutěží o nejlepší musaku. Jídlo se zkrátka posunulo z kategorie nutnost do kategorie radost.

Přijďte na natáčení pořadu se Zdeňkem Pohlreichem v Brně!

I proto jsou tak úspěšné vařicí kurzy s profesionálními kuchaři, kteří vás provedou tajemstvím jednotlivých pokrmů, naučí vás vybírat správné suroviny a ukážou nové techniky, které vaše kuchařské umění zásadně vylepší.

Těšte se na novou "cooking show" !

Stejným způsobem je koncipován i nový pořad Vařte jako šéf! – škola vaření Zdeňka Pohlreicha. V šesti tematicky zaměřených epizodách bude šéf učit tři „učně“ – začínající profesionály, kteří se chtějí Zdeňkovi vyrovnat. Během pořadu mají možnost získat zkušenosti přímo od šéfa a ve svém kuchařském umění se skutečně posunout. A s nimi mají stejnou možnost i diváci. Zdeněk vám nabídne informace o základech řemesla, surovinách a technice vaření a ve výsledku samozřejmě i fantastické recepty.

TÉMATA EPIZOD:

- Vejce

- Polévky

- Omáčky

- Úprava masa

- Grill a saláty

- Moderní lehká kuchyně

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.