VIDEO: Zdeněk Pohlreich poodhalí svou novou kuchařskou show na Primě!

Už 23. května se můžete těšit na nový pořad se Zdeňkem Pohlreichem. Podívejte se na videorozhovor, ve kterém šéf prozradí něco o natáčení, ale i svůj pohled na českou kuchyni...

Jídlo a vaření jsou fenoménem dnešní doby. Recepty už si vyměňují i chlapi v hospodě a děti v družině. A ženy, pro které dřív vaření znamenalo hlavně nutné a nudné rodinné večeře? Ty dnes pro zábavu pečou 3D dorty a zkouší nové a nové suroviny, pouští se do tajů exotických kuchyní, pořádají chřestové hody a večírky s kamarádkami se soutěží o nejlepší musaku. Jídlo se zkrátka posunulo z kategorie nutnost do kategorie radost.

Přijďte na natáčení pořadu se Zdeňkem Pohlreichem v Brně!

I proto jsou tak úspěšné vařicí kurzy s profesionálními kuchaři, kteří vás provedou tajemstvím jednotlivých pokrmů, naučí vás vybírat správné suroviny a ukážou nové techniky, které vaše kuchařské umění zásadně vylepší.

Těšte se na novou "cooking show" !

Stejným způsobem je koncipován i nový pořad Vařte jako šéf! – škola vaření Zdeňka Pohlreicha. V šesti tematicky zaměřených epizodách bude šéf učit tři „učně“ – začínající profesionály, kteří se chtějí Zdeňkovi vyrovnat. Během pořadu mají možnost získat zkušenosti přímo od šéfa a ve svém kuchařském umění se skutečně posunout. A s nimi mají stejnou možnost i diváci. Zdeněk vám nabídne informace o základech řemesla, surovinách a technice vaření a ve výsledku samozřejmě i fantastické recepty.

TÉMATA EPIZOD:

- Vejce

- Polévky

- Omáčky

- Úprava masa

- Grill a saláty

- Moderní lehká kuchyně

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.