Celebrity

8. září 2023 21:26

Josef Šťastna

Ve věku 84 let zemřel Milan Slepička, který diváky bavil jako Josef Toula v seriálu ZOO

Televize Prima si připravila nový seriál ZOO

České filmové a seriálové diváky zasáhla smutná zpráva, ve věku 84 let zemřel Milan Slepička. Diváci FTV Prima ho mohli znát ze seriálů Ohnivé Kuře, Modrý kód či ZOO, kde si zahrál Josefa Toula.

Herec s nezaměnitelným hlasem začínal v kladenském divadle. Alternoval také v Laterně Magice, která spadá pod Národní divadlo. Na poli dabingu patřil mezi přední osobnosti. Jeho hlasem promlouvali jak známí herci, tak pestré množství animovaných postav.

„Zemřel v letu. Byl to ten největší bouřlivák a jak žil, tak odešel. V nejlepší náladě ve středu odpoledne vyšel z domu, dotančil na hlavní ulici a před cukrárnou s výlohou plnou věnečků a rakviček, za přihlížení velkého publika, rychle a elegantně zemřel,“ uvedla jeho dcera Lenka Hornová.

Vzpomínka na muže, který rozdával radost a úsměv, se mimo jiné objevila také na instagramovém účtu seriálu ZOO, ve kterém originální herec ztvárnil postavu Josefa Toula.

„Je nám to všem nesmírně líto a vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a všem jeho přátelům,“ rozloučili se s hercem kolegové z úspěšného seriálového hitu.

Poslední rozloučení s Milanem Slepičkou se bude konat 14. září ve 14:15 v obřadní síni krematoria Motol v Praze.

Sdílejte článek
Štítky modrý kód úmrtí herec Slunečná seriál ZOO Milan Slepička

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.