Jak se obléká hvězda seriálu Velvet v civilu? Představitelka Any má vkus modelky

Znáte ji ze španělského seriálu Velvet jako návrhářku Anu. Na první pohled má její představitelka krásnou tvář a postavu, takže nikoho nepřekvapí, že tato rodilá Španělka ještě před herectvím pracovala jako modelka. A jako bývalá modelka si může, co se oblečení týče, dovolit skoro všechno. Podívejte se na hereččin civilní styl. Seriál Velvet můžete sledovat každý den na Prima LOVE nebo on-line v archivu iPrima.cz. Od 29. listopadu se můžete těšit i na pokračo

Nákladný seriál poslal do světa dvě hlavní hvězdy, které si oblíbilo i cizojazyčné publikum. Hlavní postavou seriálu Velvet je švadlenka a následně návrhářka módního domu Ana, kterou si zahrála bývalá modelka a jedna z nejslavnějších španělských televizních hereček Paula Echevarria. Paule je dnes čtyřiačtyřicet let a má čtrnáctiletého syna, kterého má se španělským zpěvákem Davidem Bustamantem. Toho si vzala už v roce 2006. S novým partnerem, španělským fotbalistou, má roční miminko. Včetně mateřství se aktivně věnuje své herecké kariéře, která je ve Španělsku ohromná, neeangažuje se totiž jen v televizních projektech, ale i filmových.

Paula Echevarria se objevuje jako veřejná osobnost na různých akcích, a tak její módní styl musí patřit do puntíku mezi ty nejmodernější.

SERIÁL VELVET SLEDUJTE ON-LINE

Jaký je styl jedné z nejslavnějších španělských hereček?

Herečku znáte jako uhlazenou elegantní dámu ze seriálu Velvet. Ve svém vlastním životě to ale umí pořádně rozjet. Nosí dlouhé vlnité vlasy a rozhodně se nebojí barev, což se během čtyř sériií seriálu Velvet rozhodně nestane. Seriálové kostymérky ji většinou oblékají do jemných pastelových kombinací.

Módní trendy této herečce jako bývalé modelce rozhodně nedělají problémy, naopak. Dokáže je zkombinovat se svým osobitým stylem. A tak na ní na jedné z fotek uvidíte třeba i kovbojské boty, které jsou hitem letošní zimy u většiny módních bloggerů a influencerů, ačkoliv si je zbytek populace zeměkoule nejspíš rozhodně neobleče.

Červená se na jejím osobním Instagramu, který je mimochodem jeden z největších ve Španělsku (herečka má 3,5 milionu sledujících), objevuje nejčastěji. Černou uvidíte málokdy, a pokud ano, hereččin styl je o něco rockovější než obvykle. Hvězda Velvetu se nebojí ani moderní teplákovky ve stylu Gucci. Paula Echevarria je zkrátka velice proměnlivá, tak jak herečky bývají.

Premiéra seriálu Velvet: Návrat od 29. listopadu

Kanál Prima LOVE připravil pro své divačky velkolepý premiérový seriál Velvet: Návrat. Jak název napovídá, přinese pokračování příběhů Any Rivery a jejích přátel, známých už ze seriálu Velvet. Seriál se bude vysílat od 22.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.