20. díl seriálu Velvet? Ana se ptá Alberta, zda si skutečně vezme Cristinu. Podívejte se na video

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze španělského seriálu Velvet, který můžete sledovat ve 21.55 na Prima LOVE. Po tajné svatbě, kterou Ana zrušila, je Alberto donucen vzít si bohatou Cristinu. Podívejte se na ukázku ze čtvrtečního dílu.

Dědic módního impéria Velvet, které se ale řítí ke dnu stejně jako kdysi Titanic, je nucen vzít si bohatou Cristinu, ačkoliv už od dětství miluje švadlenku Anu, s kterou se poznal právě v módním domě.

Alberto byl rozhodnutý si Anu tajně vzít a svatbu s Cristinou těsně před začátkem zrušit. Plán se ale pokazil ve chvíli, kdy se Aně příčilo mít svatbu bez jejího strýčka, který ji celou dobu podporuje. Ten ale pracuje stejně jako ona v módním domě Velvet, o svatbě tak nesměl mít ani tušení.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU Z TAJNÉ SVATBY ANY A ALBERTA

Ana nakonec z kostela utekla těsně před tím, než měla říci ano. Od té doby se hodně změnilo.

Alberto je přinucen vzít si Cristinu. Ana se s Albertem po dlouhé době potkává na střeše, kde spolu mají intimní a bolestivý rozhovor.

Podívejte se na ukázku z 20. dílu seriálu Velvet:

SERIÁL VELVET MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sledujte Velvet ve 21.55 na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.