Seriály a filmy

13. listopadu 2018 22:25

Petra Kloidová

33. díl seriálu Velvet: Vyspí se Alberto s Anou znovu? Podívejte se na video

Módní dům Velvet čeká pořádně drsná zkouška ohněm. Ana s Albertem musí spolupracovat, což je zavede i do situace, kdy jsou úplně sami. Ovládnou se bývalí milenci? Podívejte se na ukázku ze středeční epizody Velvet, kterou můžete vidět už ve 21.50 na Prima LOVE.

Jak dopadne úzký pracovní vztah švadlenky Any a dědice módního impéria Velvet? Alberta a Anu pojí obrovská touha vyhrávat a budovat Velvet, ale také láska a vášeň, která musela být uhašena pro dobrou věc. Svatbou s bohatou Cristinou mohl Alberto zachránit rodinnou firmu Velvet.

SLEDUJTE SERIÁL VELVET ONLINE

Ana se mezitím rozhodla žít vlastní život, ačkoliv ji to k Albertovi neustále táhne. Ona je ale ve dvojici ta, která má disciplínu.

Předsednictvo Velvetu společně s Anou, jež momentálně navrhuje hlavní kolekci, musí odprezentovat drsné zástupkyni možné spolupracující firmy v Barceloně návrhy na šaty. Té se ale návrhy nelíbí, jelikož Ana s Albertem vybrali takové, které byly pouze komerčně zajímavé. Druhá strana chce ale originalitu. Ana s Albertem běží k vlaku, kde se snaží ještě naposledy ukázat svoje původní návrhy. Zástupkyně je nadšená. A radost An a Alberta možná oba dva bývalé milence svede na zcestí...

Podívejte se na ukázku ze středeční epizody číšlo 33 seriálu Velvet:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den na Prima LOVE ve 21.50 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.