Seriály a filmy

20. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

40. díl seriálu Velvet: Alberto má zase chuť s Anou utéct od svých povinností. Podívejte se na video

Dědic módního domu Velvet je v manželství s Cristinou nešťastný. A jelikož musí úzce spolupracovat se svou láskou Anou, jeho myšlenky stále utíkají k jedinému plánu všechno opustit a vytvořit nový život s Anou někde hodně daleko. Podívejte se na ukázku ze středečního dílu Velvet. Ten uvidíte na Prima LOVE ve 21.50 nebo online v našem archivu.

Alberto řeší v módním domě Velvet jednu pracovní pohromu za druhou, jelikož rodinná firma byla ještě před nějakou dobou na pokraji bankrotu. Právě manželství s krásnou a bohatou Cristinou ho zachránilo. Alberto se snaží postavit na vlastní nohy a firmu zachránit, k tomu mu pomáhá jeho dávná láska Ana, kterou stále miluje. Svůj vztah ukončili jen proto, aby byla zachráněna firma Velvet.

Ačkoliv se Ana snaží po svatbě Alberta s Cristinou znovu začít žít a má nového přítele, Alberto Anu stále miluje a nemůže si pomoct.

Podívejte se na jednu z ukázek ze středečního dílu. Alberto má zase romantické myšlenky.

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den ve 21.55 na Prima LOVE nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.