Seriály a filmy

28. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

48. díl Velvetu: Alberto přizná Cristině, že miluje Anu. Podívejte se na ukázku

Chtělo to pořádnou odvahu a ještě špetku bláznovství. To všechno Alberto díky své lásce k Aně má, a tak se rozhodl své manželce Cristině už nelhat.

Alberto si vzal Cristinu jenom kvůli tomu, aby zachránil rodinné dědictví firmy Velvet. Ta byla na pokraji bankrotu a bohatá Cristina mohla jediná zachránit celou oděvní firmu. Se sňatkem z rozumu souhlasila i láska Alberta, Ana, která je velice praktická.

Ana s Albertem ukončila jejich milostný vztah a rozhodla se žít svůj vlastní život. Když ji ale nový přítel požádal o ruku, musela jít s pravdou ven – nikoho si vzít nemůže, protože stále miluje Alberta.

Odpovědnost vzal do rukou i Alberto, který během jednoho vyhroceného večera doma řekl Cristině, že miluje nikoho jiného. A nebál se říci i její jméno.

Jak taková reakce Cristiny vypadala? Podívejte se na ukázku z 48. dílu:

Co jste neviděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den ve 21.55 na Prima LOVE nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.