7. díl seriálu Velvet: Ana nachází Alberta v bezvědomí

7. díl španělského seriálu Velvet uvidíte už tento pátek. Dědic módního impéria Velvet musel kvůli smrti svého otce nastoupit do tvrdého byznysu. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Velvet.

Prošvihli jste seriál Velvet během premiéry? Nevadí, máme pro vás zásadní shrnutí.

VŠECHNY DÍLY VELVET MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Obchodní dům Galerías Velvet se nachází v madridské Gran Vía a nabízí elegantní, sofistikované a drahé obleky. Na pozadí se však skrývá ještě něco – milostný příběh Alberta a Any, kteří se znají již od dětství.

Co se stalo v minulých dílech?

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael, Ana chudá švadlena, jež už celé roky pracuje právě pro toto impérium. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit pravidla své doby a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim. Po smrti otce musí Alberto převzít rodinnou firmu.

Pokus o útěk Any a Alberta nevyšel, Alberto přichází do vedoucí pozice rodinného podnikání, které s sebou nese mnoho nepřátel, ale i finanční problémy.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Velvet (7):

Sledujte seriál Velvet ve 21.50 na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.