Alberto je v šoku. Ana se přiznala, že někoho potkala. Sledujte seriál Velvet

Na Prima LOVE můžete sledovat španělský seriál Velvet každý den ve 21.50. Příběh Alberta a Any, která pro něj pracuje a zároveň ho miluje, pokračuje. Poté, co Cristina udělá scénu, se Ana přiznává, že má někoho nového. Podívejte se na video exkluzivně už teď.

Během pátečního večera vás čeká další díl seriálu Velvet. Ana se pomalu dostává z toho, že pro Cristinu musí připravovat svatební šaty. Cristina si bere dědice módního impéria Velvet. Toho ale miluje Ana a Alberto miluje ji. Finanční situace oděvní firmy ale nedovoluje jinak, než si vzít bohatou dědičku Cristinu a Velvet tak zachránit.

SLEDUJTE SERIÁL VELVET ONLINE

Cristina švadlenu Anu bere jako svou kamarádku, jelikož spolu díky přípravě svatby a jejích svatebních šatů tráví hodně času. Tak Cristinu naštve, když vidí bývalého přítele Any, který si vede novou přítelkyni po módním domě. Cristina se rozhodne zakročit a udělá scénu, jak moc je jeho chování necitilvé. Ana ji ale opraví, to ona se rozhodla rozejít, protože potkala někoho nového. A rozhodně nelže. To ale netuší Alberto, který je dost nemile překvapený.

PODÍVEJTE SE, JAK VYPADALA TAJNÁ SVATBA ANY A ALBERTA

ANA V SLZÁCH PŘIPRAVUJE SVATEBNÍ ŠATY PRO CRISTINU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den ve 21.55 na Prima LOVE nebo ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.