Alberto vyřkne upřímné milostné vyznání Aně, sledujte 8. díl seriálu Velvet online

Španělský seriál Velvet, který můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55, patří mezi nejdražší evropské seriály. Natočit jednu epizodu stálo zhruba 500 000 euro. Alberto tlak na svou osobu nezvládá a Ana je jeho skála. Podívejte se, co pronese během jednoho večera, který tráví s Anou.

Prošvihli jste seriál Velvet během premiéry? Nevadí, máme pro vás zásadní shrnutí.

VŠECHNY DÍLY VELVET MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Alberto přichází do vedoucí pozice rodinného podnikání, které s sebou nese mnoho nepřátel, ale i finanční problémy. A z těch se dokáže vyprostit pouze díky sňatku s ambiciózní dcerou bohatého podnikatele Cristinou. Ana je trpělivá a rozhodne se být ženou v pozadí. To ale nezvládá Alberto, který se nedokáže přinutit mít ke Cristině milostné city, které od něj očekává.

Navíc mu dělá starosti problematický chod jeho firmy. Ana přichází se skvělým nápadem, jak zajistit módnímu domu Velvet nového návrháře.

Alberto ji chvíli pozoruje a vyřkne to, co mu leží v hlavě už dlouho. Podívejte se na ukázku:

Co se stalo v minulých dílech?

Podívejte se na další ukázku ze sobotního dílu Velvet (8).

Sledujte seriál Velvet ve 21.55 na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.