Co uvidíte na Silvestra? Ana ze seriálu Velvet bude požádána o ruku!

Jak oslavíte příchod nového roku 2019? Pokud vás nebaví hašteřivé televizní estrády, máme pro vás romantickou kvalitu. Ve 21.45 uvidíte další díl španělského seriálu Velvet. Návrhářka Ana dostala nabídku. Podívejte se na video.

Silvestr může být i klidný a plný romantiky, pokud zrovna nelpíte na bujaré oslavě s přáteli. Pokud jste samotáři a dělobuchy vám nic neříkají, je tady další zamilovaný příběh, který můžete během posledního dne v roce 2018 vidět.

VELVET SLEDUJTE ONLINE

Španělský seriál Velvet se už chýlí ke konci. Ana už několik let vychovává sama svého syna, plod lásky s Albertem, o kterém si všichni myslí, že zahynul během tragické letecké nehody na cestě do Havany. Po jejím boku je už nějakou dobu muž, jenž by pro budoucí podnikatelku udělal všechno na světě. Ana se zdá být ale rozhodnutá, že zbytek života prožije sama.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet:

Velvet můžete sledovat každý den před desátou hodinou večerní na Prima LOVE Odvysílané epizody najdete i online.

Sdílejte článek
Štítky video Velvet online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.