Co uvidíte v pátečním Velvetu? Cristina přijde na vztah Any a Alberta

Máme pro vás exkluzivní ukázku ze španělského seriálu Velvet, který můžete sledovat ve 21.55 na Prima LOVE. Když se Alberto smíří s tím, že si bohatou Cristinu opravdu vezme, Cristina zjišťuje, že v jeho životě není jedinou ženou.

Máme pro vás ukázku, co uvidíte během pátečního 21. dílu seriálu Velvet.

Alberto se už vypořádal s tím, že proto, aby zachránil oděvní firmu Velvet, bude muset obětovat svůj osobní život. Tedy svou lásku ke švadlence Aně trvající dlouhá léta.

Alberto je ve vztahu s Anou ten, který by všechno obětoval a zůstal s Anou, jenže Ana má jako švadlena ve Velvetu práci a zná všechny ostatní zaměstnance, které by rozpad Velvetu, definitivně zničil. Je to její rodina, kterou ona sama nikdy nezažila. Proto trvá na tom, že si Alberto Cristinu vezme.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU Z TAJNÉ SVATBY ANY A ALBERTA

Co uvidíte v pátečním dílu Velvetu?

SERIÁL VELVET MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sledujte Velvet ve 21.55 na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.