Cristina chce Anu zničit, podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet

Láska mezi Albertem a Anou pořád roste, ačkoliv se znají od dětství. Manželka Alberta se ale rozhodně nehodlá vzdát. Podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet, který můžete sledovat každý den ve 21.50 na Prima LOVE. Nebo Velvet uvidíte i v našem online archivu.

Když se Alberto rozhodl skoncovat s manželstvím, kde byl uvězněný s hezkou a bohatou Cristinou, mohl čekat, že ve firmě Velvet budou napjaté vztahy. Cristina se stala právoplatnou členkou, která může rozhodovat. A návrhářce Aně, která se na tuto pozici vypracovala ze švadlenky, chce šlapat na paty, jak jen to jde.

Ačkoliv Ana vypadá, že není úplně průbojná, dokáže vždy překvapit, stejně jako v této situaci. Ana bojuje drsně, zvlášť když se jedná o její život a kariéru, kterou se rozhodla bránit.

SLEDUJTE VELVET ONLINE

Co jste viděli v minulých dílech:

Podívejte se na peprnou diskuzi mezi Anou a Cristinou z Velvetu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.