Cristina chce Anu zničit, podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet

Láska mezi Albertem a Anou pořád roste, ačkoliv se znají od dětství. Manželka Alberta se ale rozhodně nehodlá vzdát. Podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet, který můžete sledovat každý den ve 21.50 na Prima LOVE. Nebo Velvet uvidíte i v našem online archivu.

Když se Alberto rozhodl skoncovat s manželstvím, kde byl uvězněný s hezkou a bohatou Cristinou, mohl čekat, že ve firmě Velvet budou napjaté vztahy. Cristina se stala právoplatnou členkou, která může rozhodovat. A návrhářce Aně, která se na tuto pozici vypracovala ze švadlenky, chce šlapat na paty, jak jen to jde.

Ačkoliv Ana vypadá, že není úplně průbojná, dokáže vždy překvapit, stejně jako v této situaci. Ana bojuje drsně, zvlášť když se jedná o její život a kariéru, kterou se rozhodla bránit.

SLEDUJTE VELVET ONLINE

Co jste viděli v minulých dílech:

Podívejte se na peprnou diskuzi mezi Anou a Cristinou z Velvetu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.