Jeden z nejdražších evropských seriálů Velvet nabídne pohled na elegantní šaty a krásná auta

Španělský seriál Velvet, který uvidíte už v sobotu ve 21.50 na Prima LOVE v premiéře, nabízí pohled do krásného, elegantního prostředí Madridu v padesátých letech. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu.

Dokonalý svět, to je společnost okolo madridského módního domu Velvet. V roce 1958 by tam chtěl alespoň jednou za život nakupovat každý. Obchodní dům Galerías Velvet se nachází v madridské Gran Vía a nabízí elegantní, sofistikované a drahé obleky. Na pozadí se však skrývá ještě něco – milostný příběh Alberta a Any, jež se znají již od dětství.

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael, Ana chudá švadlena, jež už celé roky pracuje právě pro toto impérium. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit pravidla své doby a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim. Po smrti otce musí Alberto převzít rodinnou firmu.

Podívejte se na ukázku z prvního sobotního dílu:

VÍCE SE O SERIÁLU MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY:

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY UPOUTÁVKY SERIÁLU VELVET

Více uvidíte už na Prima LOVE tuto sobotu ve 21.50. Seriál můžete sledovat i ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.