Podívejte se na ukázku z 1. dílu seriálu Velvet. Vášeň mezi nesourodou dvojicí existuje i po letech

Prima LOVE už tuto sobotu začne vysílat nový seriál ze Španělska plný elegantní historie a vášnivých vztahů. Dědic módního impéria se po letech setkává se ženou, kterou miloval. Jak jejich setkání ve výtahu dopadne? Podívejte se na ukázku.

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael. Ale není všechno zlato, co se třpytí, a tak se za bohatým životním stylem celé firmy skrývá hrozící bankrot.

Alberto ve firmě vyrůstal a do firmy se vrací, aby ji mohl znovu vést. Během nejdůležitější akce sezony, módní přehlídky, potkává ženu, do které se zamiloval už jako teenager. Mladému páru byla jejich láska před lety zakázána, Alberto byl poslán na několik let do světa.

Na večírku se pohledný dědic znovu setkává se svou dávnou láskou. Oba dva ale musí dělat, že se neznají. Alespoň na chvíli.

Podívejte se na ukázku z prvního sobotního dílu:

VÍCE SE O SERIÁLU MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY:

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY UPOUTÁVKY SERIÁLU VELVET

Více uvidíte na Prima LOVE už tuto sobotu ve 21.50. Seriál můžete sledovat i ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.