Podívejte se na ukázku z 1. dílu seriálu Velvet. Vášeň mezi nesourodou dvojicí existuje i po letech

Prima LOVE už tuto sobotu začne vysílat nový seriál ze Španělska plný elegantní historie a vášnivých vztahů. Dědic módního impéria se po letech setkává se ženou, kterou miloval. Jak jejich setkání ve výtahu dopadne? Podívejte se na ukázku.

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael. Ale není všechno zlato, co se třpytí, a tak se za bohatým životním stylem celé firmy skrývá hrozící bankrot.

Alberto ve firmě vyrůstal a do firmy se vrací, aby ji mohl znovu vést. Během nejdůležitější akce sezony, módní přehlídky, potkává ženu, do které se zamiloval už jako teenager. Mladému páru byla jejich láska před lety zakázána, Alberto byl poslán na několik let do světa.

Na večírku se pohledný dědic znovu setkává se svou dávnou láskou. Oba dva ale musí dělat, že se neznají. Alespoň na chvíli.

Podívejte se na ukázku z prvního sobotního dílu:

VÍCE SE O SERIÁLU MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY:

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY UPOUTÁVKY SERIÁLU VELVET

Více uvidíte na Prima LOVE už tuto sobotu ve 21.50. Seriál můžete sledovat i ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.