Podívejte se na zásadní momenty ze života Alberta a Any ze seriálu Velvet

Španělský nákladný seriál Velvet diváky a divačky Primy LOVE baví hodně, a tak pro vás máme zásadní okamžiky ze seriálu. Láska mezi Albertem a švadlenou Anou zkrátka nerezaví.

Dědic módního domu Alberto miluje švadlenku Anu už od dětství, kdy se potkávali ve firmě. On jako bohatý synek, ona jako chráněnka svého strýce, který pracuje v módním domě Velvet. Když poprvé mladé milence v teenagerovském věku nachytali, Alberto byl odejit do Londýna na studie a Ana zůstala jako švadlena v módním domě. Po letech se už jako dospělí potkávají. Alberto se vrací do Španělska a nemůže se dočkat, až uvidí svou vyvolenou. Během chvíle je ale čekají ve vztahu první problémy.

Podívejte se na zásadní okamžiky v milostném vztahu Alberta a Any.

1) Když se Alberto a Ana uvidí poprvé po letech

3) Když Alberto Aně vyzná lásku

4) Když se Alberto s Anou musí rozhodnout, zda jejich vztah bude oficiální, nebo zaplatí a Alberto si vezme bohatou Cristinu

5) Zlomená Ana připravuje svatební šaty pro Cristinu a Alberta

6) Když Ana přizná Albertovi, že má přítele

7) Alberto přizná Cristině, že miluje Anu

8) Alberto utíká s Anou

Sledujte seriál Velvet každý den ve 21.50 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.