Seriály a filmy

15. listopadu 2018 22:25

Petra Kloidová

Velvet: Vydraží Alberto přede všemi osudové šaty Any, které připomínají jejich lásku?

Charitativní dražba v módním domě Velvet přinese i obrovská překvapení. Podívejte se na ukázku z páteční epizody španělského seriálu Velvet, kterou můžete vidět už ve 21.50 na Prima LOVE.

Ana se rozhodla po svatbě dědice módního domu Velvet, který se oženil s bohatou Cristinou, aby zachránl rodinné dědictví, začít žít svůj vlastní život. A upřímně, i v tom profesionálním se jí výborně daří, jelikož se z obyčejné švadleny stala návrhářkou celé kolekce.

SLEDUJTE SERIÁL VELVET ONLINE

Ačkoliv si Ana myslí, že má celý svůj život momentálně pod kontrolou, překvapení, které zažije během charitativní aukce ukáže, že ve vzpomínkách je to stále ještě Ana s Albertem. Nikdo jiný. Stejně reaguje i Alberto, který musí sledovat, jak někdo jiný draží šaty jeho milované, které byly vzpomínkou na první setkání po letech ve Španělsku. Ana s Albertem dokonce chtěli utéct a tajně se vzít. Nic z toho nevyšlo, ale vzpomínky zůstaly.

Jak dopadnou rudé šaty? Rozhodne se Alberto jednat?

Podívejte se na ukázku ze středeční epizody číslo 35 seriálu Velvet:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den na Prima LOVE ve 21.50 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.