Seriály a filmy

15. listopadu 2018 22:25

Petra Kloidová

Velvet: Vydraží Alberto přede všemi osudové šaty Any, které připomínají jejich lásku?

Charitativní dražba v módním domě Velvet přinese i obrovská překvapení. Podívejte se na ukázku z páteční epizody španělského seriálu Velvet, kterou můžete vidět už ve 21.50 na Prima LOVE.

Ana se rozhodla po svatbě dědice módního domu Velvet, který se oženil s bohatou Cristinou, aby zachránl rodinné dědictví, začít žít svůj vlastní život. A upřímně, i v tom profesionálním se jí výborně daří, jelikož se z obyčejné švadleny stala návrhářkou celé kolekce.

SLEDUJTE SERIÁL VELVET ONLINE

Ačkoliv si Ana myslí, že má celý svůj život momentálně pod kontrolou, překvapení, které zažije během charitativní aukce ukáže, že ve vzpomínkách je to stále ještě Ana s Albertem. Nikdo jiný. Stejně reaguje i Alberto, který musí sledovat, jak někdo jiný draží šaty jeho milované, které byly vzpomínkou na první setkání po letech ve Španělsku. Ana s Albertem dokonce chtěli utéct a tajně se vzít. Nic z toho nevyšlo, ale vzpomínky zůstaly.

Jak dopadnou rudé šaty? Rozhodne se Alberto jednat?

Podívejte se na ukázku ze středeční epizody číslo 35 seriálu Velvet:

Co jste viděli v minulých dílech?

Sledujte Velvet každý den na Prima LOVE ve 21.50 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.