Zemřel Alberto? Ana dostává dopis z letecké společnosti. Podívejte se na Velvet

Letecká katastrofa zničila život několika lidem. Mezi ně patří i švadlena Ana. V letadle ze Španělska do Havany seděla i její životní láska. Podívejte se na exkluzivní střih z nové epizody. Velvet můžete sledovat každý den ve 21.55 nebo online.

Jestli si Ana myslela, že ji v životě už nemohlo potkat nic horšího než se rozejít s dědicem módního domu Velvet, tak toto by nikoho nenapadlo.

Vypadá to, že Alberto nasedl do letadla, které se zřítilo do pacifiku. Je Alberto mrtvý? Plno leteckých pasažérů je nezvěstných a Aně přichází dopis z letecké společnosti, který ji dá možná jasnou odpověď. Ztratila Ana svou životní lásku na dobro?

Podívejte se na ukázku z nové epizody španělského seriálu Velvet:

Sledujte Velvet každý den ove 21.55 na Prima LOVE nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.