Ztracená Ana z Velvetu se vrací do práce. Alberto pro ni má zprávu.

Hlavní hrdinka španělského seriálu Velvet dostává od osudu jednu facku za druhou, o moc lépe na tom není ani majitel módního domu Velvet. Ztracená Ana se vrací zpět do módního domu, aby začala znovu pracovat, Aleberto pro ni ale nemá dobrou zprávu. Podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet už exkluzivně dnes!

Španělský seriál Velvet můžete sledovat každý týden na Prima LOVE.

Když se konečně Alberto rozhodl vzít svůj osud do vlastních rukou a jednat tak, jak mu říká srdce a hlava, všechno se pokazilo.

Alberto zjistil, že jeho manželka Cristina je těhotná. To pro něj znamená, že musí svůj život obrátit zcela naruby. Rozhodne se odejít od návrhářky Any, jeho životní lásky, aby se stal otcem.

Ana to psychicky neunese a zmizí z módního domu Velvet. Když se vrací, rozhodne se dělat, že se nic neděje. Alberto to ale nedokáže. Podívejte se na ukázku:

Seriál Velvet můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55 nebo ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.