Komisař Beran se vrací! 10 důvodů, proč milujete jeho představitele Patrika Děrgela

Oblíbený komisař Beran se již 31. března vrací na Primu - s premiérovou II. řadou krimiseriálu V.I.P. vraždy. Připomeňte si ho na videu níže a těšte se na sobotu od 20.15 na Primě!

Pohledných a charismatických herců se v poslední době vystřídalo v krimiseriálech televize Prima hned několik.

Předloni měly premiéru V.I.P. vraždy a s nimi jejich hlavní hrdina Tomáš Beran v podání mladého českého herce Patrika Děrgela. Toho pak vystřídal Vojta Kotek s Mordpartou a David Matásek jako Polda. Všem pak konkuroval Lukáš Vaculík, coby expert na sériové vraždy v seriálu Temný Kraj.

Všichni jmenovaní mají své osobité kouzlo a celé zástupy příznivkyň. Alespoň podle našich průběžných sond na facebookových profilech se největší přízni stále těší Patrik Děrgel v roli komisaře Berana.

VIDEO BEST OF z Berana

Z následné smršti odpovědí vzešel velmi těsně jako vítěz právě Beran. Z chvály, kterou na něho pějí hlavně dívky a ženy, vyplývá, čím si něžné pohlaví tento neokoukaný pohledný muž získal. Sestříhali jsme pro všechny příznivce komisaře Tomáše Berana takové VIDEO BEST OF z Berana s top desítkou věcí a vlastností, které na něm ženy milují.

Užijte si Patrika hned níže!

Svého oblíbence Tomáše Berana a premiérové případy oblíbeného krimi seriálu.

Premiérové V.I.P. vraždy II můžete sledovat od soboty 31. března ve 20.15 na Primě.

Podívejte se upoutávku na novou řadu krimi V.I.P. vraždy:

Více bonusů a celé epizody seriálu V.I.P. vraždy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.