Vinaři: 1. Epizoda: Narozeniny

Vinaři: 1. Epizoda: Narozeniny

65. narozeniny váženého křetického občana a oblíbeného vinaře Bedřicha Pavlíčka jsou ve vsi velkou událostí. Ujít si ji samozřejmě nemůže nechat ani Bedřichova rodina, jeho manželka Stázi a hlavně dcera Kateřina a její děti Buddy a Petra.

Emancipovaná rozvedená manažerka Kateřina přijíždí i s Buddym a Petrou na oslavu na jižní Moravu až z Prahy. Její děti by sice nejradši v hlavním městě zůstaly, ale Kateřina je neoblomná. Stázi, která má přípravy oslavy pevně v rukou (či si to alespoň myslí), ji navíc pověřila důležitým úkolem souvisejícím s narozeninovým darem.

Jaké je však překvapení obou dam, když zjistí, že se jejich překvapení chystá narušit velkovinař František Vlček, Pavlíčkův rival. A co že to dobráka Pavlíčka tak strašně naštvalo? Vlček prý zostudil celou vesnici! Františka už ale spor nebaví a rozhodne se celou situaci vyřešit. Možná to ale nebude to nejšťastnější řešení. Ještě že bude hlavní roli hrát jedno dobře naložené prase…

Pobavte se u nejlepších hlášek z epizody:

Prohlédněte si galerii k prvnímu dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.