Vinaři: 1. Epizoda: Narozeniny

Vinaři: 1. Epizoda: Narozeniny

65. narozeniny váženého křetického občana a oblíbeného vinaře Bedřicha Pavlíčka jsou ve vsi velkou událostí. Ujít si ji samozřejmě nemůže nechat ani Bedřichova rodina, jeho manželka Stázi a hlavně dcera Kateřina a její děti Buddy a Petra.

Emancipovaná rozvedená manažerka Kateřina přijíždí i s Buddym a Petrou na oslavu na jižní Moravu až z Prahy. Její děti by sice nejradši v hlavním městě zůstaly, ale Kateřina je neoblomná. Stázi, která má přípravy oslavy pevně v rukou (či si to alespoň myslí), ji navíc pověřila důležitým úkolem souvisejícím s narozeninovým darem.

Jaké je však překvapení obou dam, když zjistí, že se jejich překvapení chystá narušit velkovinař František Vlček, Pavlíčkův rival. A co že to dobráka Pavlíčka tak strašně naštvalo? Vlček prý zostudil celou vesnici! Františka už ale spor nebaví a rozhodne se celou situaci vyřešit. Možná to ale nebude to nejšťastnější řešení. Ještě že bude hlavní roli hrát jedno dobře naložené prase…

Pobavte se u nejlepších hlášek z epizody:

Prohlédněte si galerii k prvnímu dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.