Vinaři: 13. epizoda: Tour de burčák

Vinaři: 13. epizoda: Tour de burčák

Práce na hroznech ve vinohradech je hotová, vše je už posbíráno a celá činnost se přesouvá do sklípků. Křeticemi se nese libá vůně čerstvého burčáku a je tím pádem jasné, že je každoroční tandemový závod Tour de Burčák na spadnutí.

Tour de Burčák ovšem není jen pouhým cyklistickým závodem - všechny zúčastněné týmy musí kromě jízdy na kole zvládnout i vysilující konzumaci burčáku v průběhu celého závodu. A tak zatímco týmy ladí formu, na jednotlivých zastávkách se připravuje burčák. Tandemy zdaleka nejsou dané – tradiční dvojka Bedřich a Fuksa se rozdělí. S Pavlíčkem letos pojede padre Tomica, ale kdo pojede s Fuksou? To Jiřina, vdova po cimbálistovi Strakovi, se porozhlíží po novém partnerovi. A šikovný vinař Fuksa bude možná tím pravým…

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.