Baví vás Vinaři? Pak si určitě pořiďte knížku a set DVD. Třeba jako dárek k Vánocům!

Pokud se seriálem Vinaři, jehož poslední, šestnáctou epizodu vysíláme na Primě v neděli 14. prosince, nechcete rozloučit, máme pro vás řešení!

Právě ve středu 10. prosince jde totiž do prodeje kniha Vinaři. Tu podle literárního scénáře Petra Kolečka a kolektivu upravil Jan Janula.

Díky ní si budete moci připomenout všechny oblíbené Křetičáky a jejich příběhy. Jestlipak si ještě pamatujete na tu polízanici, když farář Tomica zapomněl ve zpovědnici svůj notes se všemi hříchy Křetických a Stázi ho našla? Nebo když přijeli Kladeňáci? A co teprve, když se v Křeticích natáčel propagační videoklip a Olin byl přesvědčen, že ho čekají poslední chvíle jeho života?

Ke všem milým příběhům se můžete díky knize Vinaři vrátit. Knížku získáte za doporučenou cenu 349 Kč.

Pokud si potrpíte více na "obrázky", zaujme vás spíš set DVD se seriálem Vinaři.Set obsahuje všech šestnáct dílů seriálu a také bonusový materiál - videoklip k písni Víno od skupiny Chinaski. Znáte to, "My máme rádi víno, milujeme krásné ženy a zpěv..."!

Chcete-li ovšem něco extra, v prodeji bude i limitovaná nabídka speciální edice 2000 kusů, která kromě setu DVD obsahuje i CD Rockfield kapely Chinaski s podepsanou fotkou.

Oba sety budou v prodeji od poloviny prosince, klasický pořídíte od 15. prosince přes Magic Box za 499 Kč, speciální edici o dva dny později za 649 Kč.

Sdílejte článek
Štítky kniha DVD

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.