Chytí křetičtí legendárního sumce? Dívejte se ve čtvrtek na seriál Vinaři

Šestá epizoda Vinařů se řítí na televizní obrazovky. Díl s názvem Sumec na Primu vtrhne ve čtvrtek ve 20.15. A jak jeho jméno napovídá, vše se bude točit kolem pořádného macka!

Machr ve svém alkoholickém opojení spatří v místním lomu legendárního sumce Jana Žižku z Trocnova. Když se ale s objevem pochlubí Křetickým, žádný z nich mu úplně nevěří, že mytickou rybu viděl. Ale co kdyby to byla pravda? Pro jistotu se ale k lomu všichni vypraví a pokoušejí se Jana Žižku ulovit. Ten si ale nechá dávat pořádně na čas, než vyjeví svou existenci.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vinaři:

Pro Machra je Jan Žižka příležitostí, jak všem ukázat, že dokáže nepít. Jenže to v jeho stavu a s jeho vztahem k ohnivé vodě jednoduché nebude...

Na druhou stranu pro Petru je právě alkohol oním vysněným únikovým východem z nepříznivé životní situace, kdy se dozví, že ji nepřijali do basketbalového týmu USK Praha. Rozhodne se proto inspirovat se u mistra, tedy u Machra. Jak to dopadne, když se tihle dva ztroskotanci se dají dohromady?

Machr se s Petrou podělí o nejlepší antidepresivum pod sluncem (jo, hádáte správně, o pořádnou flašku), zatímco Petra Machra podpoří, aby se mohl zúčastnit rybolovu. Vždyť je přece porybný!

Ale bude to k něčemu? Opravdu Machr mytickou rybu viděl, nebo se mu jen něco zdálo? A jak se vyvine jeho vztah s Petrou? To se teprve uvidí. Zato vztah mezi Buddym a Julií se vyvíjí nadmíru dobře. Bohužel se Buddymu přihodí jedna velmi nepříjemná věc...

Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky vztah seriál rybolov abstinence machr

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.