Dokážou Vinaři z Moravy vypít pivo na ex na čas a vyhrát další sázku?

Vinaři II - Memoriál Franty Čutka

Severočeský Strdín se připravuje na dvě výroční akce: na utkání strdínského fotbalového mančaftu se Sokolem Hradčice, ale hlavně na Memoriál Franty Čutka, místního rodáka a hotové legendy. V pátek ve 20.15 se dívejte na další epizodu Vinařů, kde se toho ovšem odehraje ještě mnohem víc!

Franta Čutka byl strdínský rodák a přeborník v konzumaci piva "na ex". Tato místní legenda zvládla vypít půllitr za pouhé dvě sekundy. Nikomu po něm se to ještě nepodařilo,a právě proto se ve Strdíně udržuje každoroční tradice Memoriálu Franty Čutka vedeného na jeho počest. Severočeši jsou samozřejmě v konzumaci piva dostatečně cvičení. Nicméně když se na scéně objeví Franta Vlček, nedá mu to, aby se nevsadil. O co? Že oni, Moraváci, zvládnout půllitru vypít rychleji než Češi. Spoléhá na Machra, ale omyl – Machr to s nealkem neumí. Kdyby to tak byla slivovice...

Franta si ale nedá pokoj a se sázením pokračuje dál. Když ho ovšem v pití piva porazí i mladá Klára Hamplová, je jasné, že Moraváky může zachránit jedině dar z nebes.

Jak to nakonec dopadne? To se dozvíte v pátek ve 20.15 na Primě v osmé epizodě seriálu Vinaři.

Sdílejte článek
Štítky soutěž