Hřéba konečně zjistí, proč ho české ženy nechtějí!

Vinaři II - Hřebec se vyptává na Karase

A to zjištění se mu nebude vůbec líbit. Ukáže se totiž, že všechny místní děvy milují fešáka Láďu Karase. Situace ovšem nakonec nebude tak neřešitelná, jak se na první pohled zdálo. Co Hřebec vymyslí, aby dámy zaujal, to se dozvíte ve třetí epizodě Vinařů II v pátek ve 20.:15 na Primě.

Franta Vlček prozřel – chce se stát lepším člověkem. Jenže od týpka jeho charakteru se tomu nikomu nechce věřit. Že by se skutečně chtěl změnit?

Hedvika, která do Strdína přijela za Patrikem a malou Páťou, bude Frantovi v nově nabyté sázce největší oporou. Je to totiž právě ona, kdo se vždycky ve vinařství dovedl postarat o organizační věci. A nejinak tomu bude i ve Strdíně.

O tom, že dokáže v sázce pomoci, chce ostatní přesvědčit i Hřebec. Je totiž potřeba prodat staré víno, které v Hamplově vinařství leží. Za prvé, aby nezabíralo místo, a za druhé, aby z něj byly alespoň nějaké peníze. A právě tohoto prodeje se ujme Hřebec. Už se totiž vidí, že dámy z okolí naláká nejen na víno, ale i sobě do světničky.

Jenže to se šeredně mýlí, na místní dámy jeho aura totiž vůbec nepůsobí. A kde jinde se snažit přijít věci „na kloub“ než v místní hospodě, centru všeho dění. Ještě když je tam hostinská ta zatraceně pěkná Hamplová!

Třetí epizodu Vinařů II s názvem Sklípek sledujte v pátek ve 2.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky konkurence