Milujou krásné holky hajzly, nebo hodný kluky? Odpověď dostanete ve Vinařích

Vinaři II (14) - upoutávka

Gábina už nějaký ten pátek baží po starostovi Chrudošovi. Jedině ten jí v jejích očích dokáže dát životní jistotu. Ale co když je to všechno trochu jinak? Rozhodne se nakonec Gábina pro Chrudoše, nebo pro někoho úplně jiného? Sledujte Vinaře v neděli ve 20.15 na Primě!

Je sklizeň a Hrouda se činí! A taky Waldemar s Vlčkem (tedy spíše Pavlíčkem, když je Franta Vlček na pouti do Vatikánu) se činí, v jejich sázce o lepší svatomartinské víno začíná jít totiž do tuhého. Protože je ale Waldemar mafián, nebude to jen tak. Má totiž plán ukradnout Vlčkovi pár hroznů, aby se pojistil, kdyby se víno z jeho hroznů nepovedlo. A pozve si na to nejlepší zloděje ze Strdína, Bartákovi. S tímhle týmem je výhra skoro jistá!

A Gábi se rozhodla, že chce chlapa s postavením. A koho jiného ve Strdíně vybrat než Chrudoše! A i když by Gábinu chtěl i Chrudošův syn Jožin, má smůlu. Gábina chce prostě otce, ať si o tom „mlaďoch“ myslí, co chce. Ale neštve to jenom Jožina, radost z toho nemá ani její brácha Láďa!

Řekněme si ale upřímně, že ani Gábina není tak úplně rozhodnutá „do toho jít“. Otočí nakonec Gábina, nebo se opravdu rozhodne pro 100% vztah z rozumu? Co se týče vztahu z rozumu, o tom se ale rozhodně nedá mluvit v případě Hřebce a Moniky. Hřebcovi se sice do svatby vůbec nechce, ale zdá, že má smůlu!

Podívejte se na upoutávku a nezapomeňte v neděli ve 20.15 ladit na Primě Vinaře!

Sdílejte článek
Štítky krádež starosta chomout