PODÍVEJTE SE, jak se Kladeňáci ztřískají na jižní Moravě u Vinařů!

V druhé epizodě seriálu Vinaři se na malebnou jižní Moravu chystá banda Kladeňáků. O tom, že to nebude jen tak, se můžete přesvědčit již ve čtvrtek na Primě ve 20.15! Přijedou totiž nejen Kladeňáci, ale také Kladeňačky!

Vinárna Sovička očekává každoroční nájezd fanoušků kladenského hokeje. Stejně jako v minulosti se vše patřičně připraví tak, aby došlo k minimálním ztrátám na majetku, a přesto bylo o zábavu dobře postaráno.

Podívejte se na video ze seriálu Vinaři:

Místní děvčata mají obrovskou radost, že přijede konečně parta pořádných chlapů, a vinař František Vlček už počítá zisky. Nikdo ale ještě netuší, že na dobré moravské víno dostaly chuť i manželky Kladeňáků.. Tady se rýsuje velký problém. Kladeňačky jsou totiž ještě o něco divočejší než jejich pánské polovičky!

Navíc to nebudou jenom Kladeňáci, kteří se předvedou v plné kráse. Třeba Buddy bude mít na krku kvůli prohrané sázce striptýz! Vinárna Sovička nakonec zažije nejen odvážné taneční vystoupení i překvapivou žádost o ruku, posvěcenou samotným hokejovým bohem z Kladna!

Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě, nebo se na ně podívejte online!

Sdílejte článek
Štítky seriál sázka sledovanost

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.