Při vinobraní se může leccos stát. Třeba, že přijede Maldavan. Sledujte Vinaře!

Čvrteční Vinaři se blíží. Na co se můžete těšit tentokrát? Dívejte se ve 20.15 na Primu.

Na tenhle ročník se bude mezi vinaři i milovníky vína ještě dlouho vzpomínat, jsou přesvědčeni všichni (nejen) v Křeticích. A jelikož se křetičtí rytíři vína Fuksa, Pavlíček a Vlček starší již před časem dohodli, že až bude dobrá sklizeň, přiberou do svých řad další rytíře, začínají řešit, kdo si tu čest zaslouží.

Sledujte upoutávku seriálu Vinaři:

Fuksa s Vlčkem se snaží Bedřicha přemluvit, aby to byl Franta Vlček. To ovšem Bedřich odmítá dopustit. A asi tuší proč. Franta Vlček je tak trochu podvodník.

Co tu dělá Maldavan?

To se ukáže poměrně záhy. Ve Vinařích se totiž objeví nová (a pro dámské publikum určitě atraktivní postava). Sošný Maldavan se v Křeticích ocitne ne úplně náhodou – František Vlček si objednal z Moldávie hrozny, aby z nich udělal částečně zkvašený hroznový mošt (rozuměj burčák).

Jenže pak si v souvislosti se svým jmenováním do stavu rytířů vína uvědomí, že by to pro něj nebyla nejlepší vizitka a chce objednávku odvolat. Jenže už je pozdě a Maldavan je co se zrušení dodávky týče dosti nekompromisní. Maldavanově odjezdu začne bránit nečekanšě enolog Vlčkova vinařství Luis König...

Luis König si tak trošku "ujíždí" na písničce Like a Virgin od Madonny a vlastně na celé Madonně. A dost často u toho provádí neuvěřitelné kreace. To ale v soukromí, před lidmi se za své tanečky trochu stydí. Ale Maldavan Madonnu miluje taky, takže si společně trsnou. A vy se u toho pobavíte:

Reprízy seriálu Vinaři sledujte každý čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky víno seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.