Utekli vám Vinaři? Pobavte se s nimi ONLINE třeba právě teď

Druhá série seriálu Vinaři se chýlí pomalu, ale jistě do finále. V neděli jsme na Primě vysílali čtrnáctou epizodu s názvem Loupež. Stalo se toho ale v ní mnohem víc!

Ve Strdíně začala sklizeň. Jde do tuhého, právě teď se bude rozhodovat, zda sázku o starý Hamplův vinohrad vyhraje Waldemar nebo Franta Vlček. Makat se musí na plné obrátky!

Gábina, té se zase moc makat na plné obrátky nechce a pohlíží se proto po movitém partnerovi. Z neznámých důvodů jí padl do oka starosta Chrudoš, a ona teď dělá vše možné a nemožné, aby ho získala.

Dost možná jí ale někdo otevře oči - adeptů by bylo více: její bratr Láďa, který nechce kazit "krásný genofond", Chrudošův syn Jožin, který by blondýnku chtěl pro sebe, nebo třeba Klára, která zkrátka jen nechápe, jak by Chrudoše mohla nějaká žena vůbec chtít!

Podívejte se na 14. epizodu:

Sdílejte článek
Štítky krádež vztahy sázky chomout

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.