Utekli vám Vinaři? Zpříjemněte si téměř mrazivý den česko-moravským humorem ONLINE

Poslední epizoda seriálu Vinaři se nesla ve znamení dožínek. Pokud vám uteklo, jak si to Hedvika ve Strdíně všechno hezky "zmanagerovala", mrkněte se na to určitě online. Je to žena činu!

Kdepak, dožínky na Moravě, to nejsou dožínky v české kotlině! Proto je jasné, že když se Heduš rozhodne, že vezme strdínské dožínky do svých rukou, aby zpropagovala prodej vína z bývalého Hamplova vinohradu, je zaděláno na problém.

Starosta Chrudoš je sice pořádný lenoch, ale promyšlenou má celou akci brilantně – aby Strdín mohl využívat zemědělských dotací, pěkně "na oko" hrají, jací jsou velcí zemědělští producenti. Ale samozřejmě ani "nehrábnou".

Jenže když už si Hedvika pozve i televizní štáb, je zkrátka potřeba něco vymyslet.

Jak to celé dopadne? Podívejte se sami:

Sdílejte článek
Štítky dožínky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.