V seriálu Vinaři konečně zavládne zákon. Objeví se totiž „tajemný“ mstitel, Batman!

Pátá epizoda seriálu Vinaři s názvem Strdínský Batman napovídá, že se v severočeské vsi objeví samozvaný strážce spravedlnosti. Dívejte se na Primu ve čtvrtek ve 20.15!

Ve Strdíně se totiž začnou na zdích objevovat nemravné graffiti evokující mužskou chloubu a nikdo neví, kdo ony „čunačinky“ na fasády stříká.

Sledujte upoutávku seriálu Vinaři:

Ještě že je ale ve vsi zrovna na mateřské dovolené policista Patrik. Ve společnosti malé Páti v kočárku se rozhodne porazit strdínský zločin.

Nezačne sice úplně nešťastně, ale faktem je, že i když ho často mají za blázna, ve Strdíně konečně začíná být pořádek.

Ovšem pořádek je jedna věc, ale nesmiřitelný souboj mezi vinaři a pivaři, to je jiná. Zase se můžete těšit na úsměvné polemiky o tom, zda je vznešenější pivo nebo víno, orosené půllitry stejně jako elegantní skleničky vína.

Nezapomeňte se ve čtvrtek ve 20.15 dívat na Primě na Vinaře, bude totiž na co!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.