Ve Vinařích se chystá svatba. A pozor, nebude jen jedna!

Vinaři II (16) - upoutávka

Druhá série Vinařů je u svého konce, v neděli ve 20:15 na Primě vysíláme poslední šestnáctý díl s názvem Svatba. Kdo se bude ženit? Nenechte se mýlit, bude jich víc!

Tomica a Franta Vlček se vrací do Strdína ze své poutě do Vatikánu. Dostali odpovědi na své otázky? Každopádně přicházejí včas akorát, aby mohli ochutnat svatomartinské víno. Ano, to víno, které je předmětem sázky mezi Frantou a Waldemarem.

Vína jsou hotová, ale Walda opět snove plány, jak si pojistit to, že sázku vyhraje, tedy že jeho svatomartinské bude lepší než Frantovo svatomartinské ve slepé degustaci vína. Vyšle proto Venouše na jižní Moravu, aby tam nakoupil svatomartinské víno u nejlepšího vinaře. A tohle víno se rozhodne dát Waldemar do slepé degustace a vydávat ho za své vlastní. Pozná někdo pravdu? A které víno bude tedy nakonec nejlepší?

Tyto otázky ale tak trochu zastíní svatba Hřebce a Moniky, ale zejména nově vzniklý problém – Tomica, na jehož návrat z Vatikánu toužebně čekali (tedy hlavně Monča) je totiž nemůže oddat. Jak se tohle vyřeší?

Dívejte se v neděli ve 20:15 na Primě na poslední epizodu Vinařů nazvanou Svatba!

Sdílejte článek