Ve Vinařích začíná lovecká sezona. A vy se u toho budete ve čtvrtek bavit!

Pozor, změna: pro tentokrát nebude v hlavní roli víno, ale lov. Holt i Vinaři se občas nesoustředí jen na kvalitní mok, ale na něco dobrého do žaludku. Letošní lovecká sezona navíc přinese řádnou dávku exotiky. Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na Vinaře a uvidíte sami.

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené kanadské zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen do momentu, než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy. Po chvíli společně s Fuksou a Jiřinou rozšifrují, že ono neznámé zvíře bude klokan.

Sledujte upoutávku seriálu Vinařu:

Jakmile se tuto zprávu dozví osazenstvo mysliveckého sdružení, které je hojně zastoupeno i místními vinaři, začne se vše připravovat na jeho lov. O tom ale nechtějí ani slyšel místní zástupkyně něžného pohlaví – přece se nebude vraždit tak krásné exotické zvíře.

O všem jen do doby, kdy se ty „žravější“ z nich dozvědí, že klokaní maso je velmi chutné. I ony začínají poté potajmu doufat, že myslivecký sbor klokana uloví:

Vše ovšem nakonec dopadne úplně jinak, než by si kdokoliv představoval…

Kdo to schytá při lovu brokem do zadku?

Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na epizodu s názvem Lovecká sezona.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.