VIDEO: Bedřich Pavlíček se vrací do Vinařů. Tentokrát ovšem vyráží do Čech

V nové řadě seriálu Vinaři se můžete těšit na nové postavy, ale i na stálice, které znáte z první řady, z jihomoravských Křetic. Jedním z nich je i tradiční vinař Bedřich Pavlíček.

Pro Bedřicha je největší radost, když se může hrabat ve vinohradě ve své milované révě vinné. Jenže jak jistě pozorný divák, který první sérii sledoval, tohle extrémní fyzické vypětí (ve spojení s mírně cholerickou povahou) se mu vymstilo zhroucením.

Manželka Stázi se tak postarala o to, aby měl Bedřich svůj klid. O vinohrad a chod vinařství se stará dcera Kateřina, ostatní nutné záležitosti obstará sama Stázi. Jenže tohle nic nedělání Bedřichovi zrovna nesvědčí.

Když tedy vyrazí s farářem Tomicou, Frantou Vlčkem, Patrikem Taušem, Hřebcem a Machrem do severočeského Strdína na výlet a objeví v tomto kraji vinohrady, je ve svém živlu!

Podívejte se:

Sdílejte článek
Štítky vinař

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.