VIDEO: Bedřich Pavlíček se vrací do Vinařů. Tentokrát ovšem vyráží do Čech

V nové řadě seriálu Vinaři se můžete těšit na nové postavy, ale i na stálice, které znáte z první řady, z jihomoravských Křetic. Jedním z nich je i tradiční vinař Bedřich Pavlíček.

Pro Bedřicha je největší radost, když se může hrabat ve vinohradě ve své milované révě vinné. Jenže jak jistě pozorný divák, který první sérii sledoval, tohle extrémní fyzické vypětí (ve spojení s mírně cholerickou povahou) se mu vymstilo zhroucením.

Manželka Stázi se tak postarala o to, aby měl Bedřich svůj klid. O vinohrad a chod vinařství se stará dcera Kateřina, ostatní nutné záležitosti obstará sama Stázi. Jenže tohle nic nedělání Bedřichovi zrovna nesvědčí.

Když tedy vyrazí s farářem Tomicou, Frantou Vlčkem, Patrikem Taušem, Hřebcem a Machrem do severočeského Strdína na výlet a objeví v tomto kraji vinohrady, je ve svém živlu!

Podívejte se:

Sdílejte článek
Štítky vinař

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.