VIDEO: Buddy prostě patří do Vlčkovic rodiny. Anebo ne?

Franta Vlček se sice moc netvářil na to, že jeho dcera Julie chodí s Buddym. Tedy zpočátku vlastně jo, to když si myslel, že je Julie těhotná. Když se ale uklidnil a zjistil, že není, najednou mu došla celá ta hrůza – jeho dcera randí s nemakačenkem a ještě k tomu z Prahy! Na další epizodu seriálu Vinaři se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Nakonec se ale rozhodl dát mu šanci a pozvat ho na večeři do svého vinařství, aby si mohli pokecat, jak se říká, chlap s chlapem. Což se nakonec povedlo, i když asi trošku jinak, než by si Julie představovala.

Sledujte video ze seriálu Vinaři:

Jak na vás Buddy působí? Taky máte pocit, že se už začíná chovat docela normálně a začíná mu docházet, že to na té jižní Moravě možná nebude tak hrozné. No považte, dokonce se začal zajímat i o výrobu vína!

Jestli nevěříte, dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na další epizodu Vinařů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.