VIDEO: Buddy prostě patří do Vlčkovic rodiny. Anebo ne?

Franta Vlček se sice moc netvářil na to, že jeho dcera Julie chodí s Buddym. Tedy zpočátku vlastně jo, to když si myslel, že je Julie těhotná. Když se ale uklidnil a zjistil, že není, najednou mu došla celá ta hrůza – jeho dcera randí s nemakačenkem a ještě k tomu z Prahy! Na další epizodu seriálu Vinaři se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Nakonec se ale rozhodl dát mu šanci a pozvat ho na večeři do svého vinařství, aby si mohli pokecat, jak se říká, chlap s chlapem. Což se nakonec povedlo, i když asi trošku jinak, než by si Julie představovala.

Sledujte video ze seriálu Vinaři:

Jak na vás Buddy působí? Taky máte pocit, že se už začíná chovat docela normálně a začíná mu docházet, že to na té jižní Moravě možná nebude tak hrozné. No považte, dokonce se začal zajímat i o výrobu vína!

Jestli nevěříte, dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na další epizodu Vinařů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.