Vinaři I online: Špačci útočí na Křetice. Zachraň se, kdo můžeš!

Vinaři (11) - Špačci

Na Křetice letí katastrofa v podobě nekonečných hejn špačků připravených zbodnout vše, co ve vinohradech najdou. Tomu je třeba zabránit. Jak se to povede, to posuďte v další epizodě Vinařů s názvem Špačci.

Když na jižní Moravu zavítají špačci, jsou všichni hned v pozoru. Výjimkou nebudou ani Křetice. To jen Pražáci Buddy a Petra všeobecnou hrůzu z hladových hejn nesdílejí, a Petra si dokonce špačka pořídí jako domácího mazlíčka. O zábavu se jí kromě Emila ale postará i sexy spoluhráč Carl, kterého si do Křetic přivezla, aby s ním o víkendu trénovala. Což se ovšem samozřejmě vůbec nebude líbit Michalovi, který si na ni tak trochu myslí…

Co se týče boje se špačky, každý na to půjde po svém. Klasik Pavlíček nejprve s brokovnicí, ovšem nechá si poradit od Tauše, aby vyrukoval s moderní technologií. To Vlček na moderní technologii rovnou startuje, ale to by nesměli na vinohrady chodit i „dvounozí špačci“, kteří štípnou vše, co není přivázané. Ještě že ho jeho enolog Luis nenechá na holičkách a vymyslí dokonalý systém obrany hroznů. To jste ještě neviděli!

Mrkněte na galerii k pořadu:

Sdílejte článek
Štítky opakovaní