Vinaři jdou do finále: Sexy hasiči, nervydrásající zápas, a dokonce ženská bitka!

Patnáctá epizoda Vinařů vtrhne ve čtvrtek ve 20.15 na vaše obrazovky. A vstup to bude vskutku triumfální. Hlavním tématem, které budou všichni řešit, budou totiž regionální hasičské hry. A protože hlavními aktéry budou dva nesmiřitelné týmy Křetic a Mušova, je jasné, že se bude na co koukat.

V bzeneckém sklípku se chystá losovačka dalšího ročníku regionálních hasičských her. V napjaté atmosféře je slyšet pouze modlící se padre Tomica, který něco nesrozumitelně opakuje pořád do kola. Z osudí se vytahuje první soutěžící – Křetice. Padre Tomica i ostatní netrpělivě vyčkávají, kdo se stane jejich letošním soupeřem. Usmívající se Julie Vlčková vytahuje z osudí další balonek.

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody Vinařů:

Rozbaluje lístek, na kterém stojí Mušov. Farář Tomica zbledl a pokřižoval se. Mušovákům se zalily oči krví a pomalu si začínají brousit zuby na skalp všech křetičáků. Patrik Tauš žádá posily z ředitelství. Osudný den se přiblížil. Dobude Mušov křetickou pevnost?

Není možná! Stázi, to je ženská od rány, a Jiřina sice vypadá jako květinka, ale když přijde na věc, také to umí vzít za správný konec. Proto vězte, že když se tyhle dvě rozhodnou na sobě vzájemně trénovat facky, bude se na co dívat. Jediná, komu se nápad tréninku a vlastně celého dámského boje nelíbí, je Julie. Ovšem Křetice mají pouze jednu čest, a té je třeba dostát. Takže bude muset trénovat, ať chce, nebo ne.

Mrkněte se na video ze seriálu Vinaři:

Pavlíčkovi ale řeší mnohem důležitější problém než hasičské hry. Sám Bedřich už na provoz celého vinařství nestačí a společně se stresem, který na něho dopadá v souvislosti s hrami, se zhroutí. Zatím sice nejde o infarkt, ale je evidentní, že i ten může přijít mnohem dřív, než by kdokoliv čekal. Jenže když mu Luža zakáže nejen účast na hrách, ale i práci ve vinohradě a ve sklípku, Bedřich se pekelně naštve. Jenže jak nastálou situaci vyřešit?

Michal z Vinařů jako sexy hasič. Bude se to Petře líbit?

Doby, kdy Michal randil s Julií, jsou dávno pryč. Poté, co mu ji přebral Buddy, zaměřil fešný Moravák svoji pozornost jinam. K Buddyho sestře Petře.

S ní má ale chlapec plno práce. Její nejmilovanější věcí je basketbal, vše osttatní je až na dalším místě. Ještě k tomu v podstatě nepije, takže ani přes alkohol to nepůjde. (A protože je Michal správňák, když se Petra opije, radši ji odmítne, aby toho potom nelitovala).

Jenže Michal prostě Petru chce a rozhodne se proto poslechnout rad zkušeného proutníka Hřebce. Zafunguje to ale na nesmělou Petru?

Další reprízu epizody seriálu Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.