Zpříjemněte si sváteční den s devátou epizodou Vinařů. Podívejte se na ni ONLINE

Hospodská Jana Hamplová má nad muži ze Strdína přímo magickou moc. Že by to bylo její krásou? I to je možné, její hlavní recept je ale úplně jiný. Dozvíte se ho v deváté epizodě!

Starosta Chrudoš pro Strdín podle Hamplové (kromě konzumace piva) nic moc nedělá, což samozřejmě nesvědčí skomírajícímu turistickému ruchu...

Protože se k žádné aktivitě nemá, převezme Hamplová aktivitu do svých rukou. Buď Chrudoš přitáhne do vsi turisty, nebo zavře hospodu. A protože je Chrudoš přirozeně líný, hospoda své dveře zavře.

Co hůř, i zamkne. A klíč umístí Hamplová až na vrchol hory Říp, nejbližšíhé to turistického cíle. Aby konečně Chrudoš a další pivaři pohli línými zadky. Zkrátka, když si pro klíč nedojdou, hospoda neotevře...

Jak to celé dopadne? Mrkněte se na devátou epizodu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.