Kdo zabil slavnou country zpěvačku? To je další případ ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Detektive Mike Shepherd je velkým fanouškem country zpěvačky Holly Collinsové. Ta je ale po koncertě v Brokenwoodu nalezena mrtvá. Kdo, a hlavně proč známou hvězdu zabil? To se dozvíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Do Brokenwoodu přijela countryová hvězda Holly Collinsová se svou kapelou a její vystoupení si nenechá ujít její velký obdivovatel detektiv Mike Shepherd, který vzal na koncert Jareda Morehua. Během koncertu Holly oznámí, že rozpouští kapelu, jelikož hodlá odjet do Nashvillu, a muzikanti jsou tímto oznámením velmi zaskočeni. Ráno je Holly Collinsová nalezena mrtvá, ve vaně motelového pokoje s elektrickou kytarou v ruce.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Na zrcadle je rtěnkou napsaný vzkaz a detektivové se přiklánějí k cizímu zavinění. Jelikož byli členové kapely naštvaní na Holly, že rozpouští kapelu, jsou všichni členové podezřelí.

Detektiové začnou rozplétat osobní vztahy v kapele a detektivu Shepherdovi hodně informací sdělí dvě velké fanynky Holly Collinsové, Celia a Rayleen.

Kdo Holly zabil?

Waylon Srtrings, který byl nyní partnerem Holly, zmizel a s ním zmizela i pětiletá Choosie. Choosie je dcerou Waylona a houslistky Lucy. Detektivové pátrají po Waylonovi s Choosie, ale Waylon je nalezen mrtev v prádelně motelu, s nožem v hrudníku, a nikdo neví kde by mohla být Choosie. Když se konečně Choosie najde, jsou všichni nadšení, ale pořád nemají vraha Holly, ani vraha Waylona...

Kdo je viníkem vraždy? Sledujte další epizodu seriálu Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Více filmů a seriálů oblíbeného žánru KRIMI můžete sledovat online také v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.