Může za smrt golfistky její mladý milenec? To zodpoví Vraždy v Brokenwoodu

Detektiv Mike Shepherd bude spolu s kolegyní Kristin Simsovou řešit na novozélandském venkově další podivnou vraždu. Členka golfového výboru je nalezena mrtvá na golfovém hřišti a evidentně ji zabil chemický postřik na trávníky. Kdo je jejím vrahem? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě kriminálního seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Na golfovém hřišti v Brokenwoodu našli čtyři golfisté, kteří jsou zároveň členy golfového výboru, mrtvou Alison Stoneovou, která je také členkou výboru. Alison podlehla zraněním, které jí způsobil chemický postřik a detektivové začnou získávat informace, nejen o zabité Alison, ale i o všech členech golfového klubu.

Mrtvá golfistka v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

První výslechy ukazují na to, že Alison byla velmi neoblíbená, měla mladého milence, Hamishe Grimma, který je správcem v golfovém klubu a pomáhá i na Alisonině farmě. Hamishova matka Janet, Alison nenáviděla, protože dřív dělala správcovou ona a navíc věděla o sexuálním vztahu jejího syna s Alison.

Podívejte se na upoutávku detektivního seriálu:

Alisonina dcera Nicky, žije s Kylem Harringtonem, jehož otec Roger, je jedním z členů výboru a jedním ze čtyř mužů, kteří Alison našli mrtvou. Kristin Simsová jede za Nicky, aby jí oznámila smrt matky, a v domě najde ukradené trofeje z klubu. Místní noviny o krádežích v klubu informovaly a nyní je jasné, že zlodějem je Kyle, který při příchodu Kristin utekl oknem.

Patoložka určila, že Alison byla zabita postřikem obsahujícím paration, který už je zakázaný a detektivové Kristin Simsová s Mikem Shepherdem začnou zjišťovat, kdo všechno s tímto jedem pracoval, nebo jej ještě může vlastnit. Jak postupují detektivové ve vyšetřování, odkrývají různé milenecké vztahy a propletené rodinné vazby...

Kdo je nakonec jejím vrahem? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Seriál Vraždy v Brokenwoodu můžete sledovat také online:

Více pořadů oblíbeného žánru KRIMI si můžete uživat celé léto v archivu na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky golf detektivky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.