Na Primu se chystá kriminálka z Nového Zélandu. Sledujte Vraždy v Brokenwoodu!

Krimální léto na Primě právě startuje. Vašim čtvrtečním večerů dodá napětí nový krimiseriál z Nového Zélandu Vraždy v Brokenwoodu. Seznamte se s neotřelým detektivem Mikem Shepherdem i krásami novozelándského venkova. První epizodu si užijte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Detektiv inspektor Mike Shepherd je frajer a svou práci odvádí skvěle. O poznání hůř mu to ale jde v mezilidských vztazích! Jeho vyšetřovací metody jsou poněkud dosti nekonvenční, což se samozřejmě odráží i na tom, jak vychází se svými kolegy.

Vraždy v Brokenwoodu přicházejí na Primu

V úvodní epizodě Vražd v Brokenwoodu je Shepherd vyslán do městečka Brokenwood na novozélandském venkově, aby tu pomohl místní policii s vyšetřením vraždy. Samotný Brokenwood si Shepherd zamiluje, a dokonce se rozhodne změnit svůj celý dosavadní život a v Brokenwoodu zůstat. Horší to nicméně bude mít se svou novou kolegyní, strážnicí Kristin Simsovou.

Podívejte se na upoutávku:

Ta jeho metody vůbec neschvaluje. Kristin je totiž pravý opak Shepherda – tam, kde on hranice bez problémů s vidinou dosažení cíle překročí, tam ona se drží striktně pravidel a předpisů. Může vůbec spolupráce dvou zcela odlišných charakterů fungovat? To můžete vidět už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, kdy vysíláme první epizodu novozélandského seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Vraždy v Brokenwoodu vás ale nebudou bavit jen chytrým budováním napětí, ale i krásnými záběry z panenské novozélandské přírody. Seriál se sice natáčel severně od zélandské metropole Aucklandu, iluze přírody je ale dokonalá. S Vraždami v Brokenwoodu ale nečekejte nervydrásající drama, dostatek prostoru zbývá i na humor! Přesvědčte se o tom už ve čtvrtek na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál kriminálka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.