Obscénní vraždu bude řešit Mike Shepherd ve čtvrtek v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Kde se vzal trenér rugbyového týmu mrtvý a téměř nahý přivázaný na hřišti k brance? To bude muset vyšetřit detektiv Mike Shepherd a jeho kolegové v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu. Dívejte se na ni ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Brokenwoodský ragbyový tým se v pondělí ráno, ještě za tmy, sejde na trénink a začnou dlouhým během. Když doběhnou zpět na hřiště, uvidí k brance přivázaného, téměř nahého a mrtvého trenéra Arnie Langstona.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Detektiv Mike Sheperd s kolegyní Kristin Simsovou začnou s ohledáním místa nálezu mrtvého a detektiv Breen se k nim přidá, jenže Breen nemůže na případu pracovat, protože je sám členem ragbyového týmu. Všichni hráči jsou podezřelými, které detektivové postupně vyslechnou. Patoložka určí smrt udušením a z Arnieho krku vytáhne luxusní dámské kalhotky s iniciálami GG.

V Arnieho bytě najdou dámské věci, ale nikdo ze sousedů neví o tom, že by měl Arnie nějaké dámské návštěvy. Během vyšetřování najdou v lese zabitou dívku Denu, která má své kalhotky na sobě, ale čas smrti určí patoložka na stejnou dobu, kdy byl zabit Arnie. Na místě, kde byla nalezena Dena, našli detektivové otisk ragbyové boty, z něhož vytvoří odlitek, a mobil oběti, kde najdou rozmazanou fotku auta, která byla pořízená těsně před smrtí. Detektivové odhalí i ženu, které patří iniciály GG, ale Mike Shepherd je přesvědčen, že je vše jinak, než se zdá, a začne všechny informace skládat znovu...

Odhalí Mike nakonec vraha? Dívejte se na Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky vražda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.