Zabila snoubenka svého snoubence? To se bude řešit v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Partnerské soužití nebývá vždy růžové. Když tedy detektiv Mike Shepherd začíná řešit vraždu jednoho z mužů, první podezření padá samozřejmě na mužovu snoubenku. Opravdu je ale první řešení vraždy, co se nabízí, to pravé? Dozvíte se to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Tři kamarádi, Stent Baker, Frankie „Frodo“ Oades a Hayden, který se hodlá o víkendu oženit, si vyrazí společně na lov. Ten ale řádně zvrtne. Všichni v jeden moment vystřelí a Hayden padá mrtev k zemi. Vše nasvědčuje sebevraždě, protože Hayden byl zastřelen vlastní puškou. Trochu pochyb vzbudí podezření ohledně toho, že dlouhou puškou je dost těžko proveditelné střelit sám sebe.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Patoložka určí, že Hayden byl zastřelen z padesáti metrů, ale svou vlastní puškou, čímž je jasné, že se jedná o vraždu. Detektiv Kristin Simsová si promluví s Haydenovou snoubenkou Kelly. Při rozhovoru s ní zjistí, že je velmi dobrá střelkyně a navíc kouří stejnou značku cigaret, jejichž nedopalky byly v lese nalezeny.

Simsová s detektivem Mikem Shepherdem jdou zpět za Kelly, neboť se stala hlavní podezřelou a protože chtějí vědět, kde byla v době vraždy. Kelly řekne detektivům, že šla za Rorym Parkesem, jehož sestra zemřela v autě při autonehodě, když jela s Kelly a Haydenem z pláže, Roryho nenašla a nechala mu pozvánku na svatbu u dveří....

Kdo tedy Haydena zastřelil? To bude muset zjistit Mike Shepherd. Dívejte se na seriál Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Seriál Vraždy v Brokenwoodu můžete sledovat také online:

Více pořadů oblíbeného žánru KRIMI si můžete uživat celé léto v archivu na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.