Seriály a filmy

31. července 2018 22:45

Petra Kloidová

Pátrací očka mají v práci další Vraždy ve Stratfordu. Zemřel starosta města!

Na Primě můžete sledovat každou středu ve 20.20 novou kriminálku Vraždy ve Stratfordu. Kromě zajímavých kriminálních případů z anglického maloměsta se hodně zasmějete společně s dvěma hlavními postavami.

Co uvidíte v dalším dílu britského seriálu Vraždy ve Stratfordu? Díl Tuplem klopot nás zavede do míst, které možná sami moc dobře neznáme. Politické podsvětí je ale zajímavým tématem.

Ve Stratfordu byl zavražděn starosta a hlavním podezřelým se stal bývalý Frankův informátor Billy. Dokážou Frank a Luella najít skutečného vraha, nebo doopravdy vraždil Billy...?

To uvidíte už ve středu ve 20.20 na Primě.

Vraždy ve Stratfordu

postaveno hlavně na páru excentrických detektivů Luelly Shakespearové a Franku Hathawayovi, kteří společně vyšetřují zločiny ve Stratfordu nad Avonou.

Bývalému policistovi a nepříliš úspěšnému soukromému detektivovi Franku Hathawayovi se obrátí život vzhůru nohama, když si ho najme svérázná kadeřnice Luella Shakespearová, aby sledoval jejího nastávajícího manžela. Když je v den svatby ženich zavražděn, rozjede nevěsta zběsilé pátraní po vrahovi na vlastní pěst. Možná, že by ze Shakespearové a Hathawaye nebyl až tak špatný detektivní tandem...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.