Vražedná Mallorca rozkryje téměř dokonalý podvod

Nesourodá ústřední dvojice kriminalistů nového seriálu Vražedná Mallorca vyšetří další zločin. Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě.

Introvertní britská policistka už ví, že se na ostrově Mallorca zdrží trochu déle, než by sama chtěla. Rozkaz nadřízené zněl jasně: Spojit síly s excentrickým německým detektivem.

Úřadující cyklistická jednička Esteban Domenech se z ničeho nic ztratí při tréninku. Miranda a Max mají pré, protože jejich šéfová odjela mimo Mallorcu a tak se oba pouštějí do pátrání.

Rozbité kolo a stopy krve na místě činu svědčí o brutálním únosu. Stopy je vedou do prestižních cyklistických klubů, které trénují největší cyklistické hvězdy na Tour de France. Miranda s Maxem proklepávají Domenechovu konkurenci, aby vyloučili, že šlo o nějakou mstu za Estebanův úspěch. Šéf konkurnčního týmu tvrdí, že je Esteban podvodník a průměrný cyklista, kdysi ho trénoval. Jenže všechny testy, které Esteban absolvuje, jsou negativní.

Celý případ rozlouskne až Miranda, která se během závodu nečekaně vloupá do Estebanova přívěsu, aby se přesvědčila, že v něm nenalezne nějaké podpůrné drogy. Na místě jí ale čeká šokující překvapení.

Další premiérový díl kriminálního seriálu Vražedná Mallorca sledujte v pátek 10. července ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.