Kdo je hlavní hrdinka Vražedného Miami? Okouzlující herečka i tanečnice!

Vyšetřovatelka Annalise Villa. Toť hlavní ženská hrdinka seriálu Vražedné Miami. (Nejen) tvář jí propůjčila okouzlující Američanka Jaina Lee Ortiz. Mrkněte na pár zajímavostí o této krásce!

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22.15 na Prima LOVE.

Má pátrání v krvi!

Kriminalistiku má Jaina tak trochu v rodině! Její otec je totiž detektivem!

Změnila si jméno

Podobně jako představitelka Maury Isles Sasha Alexander, používá herečka v showbyznysu jiné jméno. Narodila se s “obyčejně znějícím” jménem Jessica.

Tanec je její život!

Jaina se do světa umění vrhla brzy, jako dětskou hvězdičku jste ji nicméně v seriálech a filmech opravdu neměli šanci zaregistrovat! Jaina totiž startovala jako tanečnice! Už v devíti letech brala kurzy salsy, v 15 začala tanec vyučovat a o rok později už vyrazila do světa jako tanečnice a instruktorka. Wow!

S kolegou si padli do noty

Jaina má také instagramový účet, na kterém reflektuje i seriál, kde zazářila. A zdá se, že si s představitelem svého seriálového kolegy Morrisem Chestnutem i v reálu dobře rozumí.

Kdo zavraždil herečku?

Ve světě showbyznysu tentokrát plavou i hlavní hrdinové Vražedného Miami. Pátrají totiž po vrahovi herečky, která účinkovala v telenovelách.

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.