Kdo je hlavní hrdinka Vražedného Miami? Okouzlující herečka i tanečnice!

Vyšetřovatelka Annalise Villa. Toť hlavní ženská hrdinka seriálu Vražedné Miami. (Nejen) tvář jí propůjčila okouzlující Američanka Jaina Lee Ortiz. Mrkněte na pár zajímavostí o této krásce!

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22.15 na Prima LOVE.

Má pátrání v krvi!

Kriminalistiku má Jaina tak trochu v rodině! Její otec je totiž detektivem!

Změnila si jméno

Podobně jako představitelka Maury Isles Sasha Alexander, používá herečka v showbyznysu jiné jméno. Narodila se s “obyčejně znějícím” jménem Jessica.

Tanec je její život!

Jaina se do světa umění vrhla brzy, jako dětskou hvězdičku jste ji nicméně v seriálech a filmech opravdu neměli šanci zaregistrovat! Jaina totiž startovala jako tanečnice! Už v devíti letech brala kurzy salsy, v 15 začala tanec vyučovat a o rok později už vyrazila do světa jako tanečnice a instruktorka. Wow!

S kolegou si padli do noty

Jaina má také instagramový účet, na kterém reflektuje i seriál, kde zazářila. A zdá se, že si s představitelem svého seriálového kolegy Morrisem Chestnutem i v reálu dobře rozumí.

Kdo zavraždil herečku?

Ve světě showbyznysu tentokrát plavou i hlavní hrdinové Vražedného Miami. Pátrají totiž po vrahovi herečky, která účinkovala v telenovelách.

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.