Vražedné Miami: Představitel doktora Rosewooda má sex appealu na rozdávání!

V seriálu je doktor Rosewood špička ve svém oboru a má pořádnou dávku charisma. Než si s ním dáte další díl, mrkněte na pár zajímavostí o jeho představiteli Morissi Chestnutovi. Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22:20 na Primě LOVE.

Je sexy čtyřicátník - a má na to potvrzení

Zatímco Rosewood je pro osmačtyřicetiletého Chestnuta úspěch herecký, dva roky zpátky se mu “zadařilo” i v trochu jiné disciplíně. Časopis People ho totiž v roce 2015 zařadil mezi nejvíc sexy muže současnosti. Vrau!

Slaví jako drak?

Na přelomu každého roku má Chestnut možná hned dvojnásobný důvod k oslavě. Jak to? Nu, v rámci silvestrovské veselice si může rovnou dát i oslavu narozenin. Na svět totiž přišel 1. ledna 1969.

Potkal se s Kůstkou

Chestnutova cesta na chvíli křížila s cestou slavné Temperance “Kůstky” Brennan - hlavní hrdinky seriálu Sběratelé kostí, který můžete také vídat na Prima Love. V 6. epizodě 1. řady si zahrál agenta Oakese.

Chcete sladkou tečku? Mrkněte, jak si “ve Vražedném Miami” užili páteční “padla”.

Kdo zavraždil muzikanta?

A jaký je další případ pro doktora Rosewooda? Záhadná vražda mladého muzikanta! Muž zemřel přímo v nahrávacím studiu a zjistit, co se stalo, bude pořádně obtížné!

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22:20 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.