Životní styl

29. srpna 2022 11:04

Komerční sdělení

Vytuň si svůj notebook a telefon do kolekce ZOO!

Pro všechny fanoušky rodinného seriálu ZOO máme skvělou zprávu. Právě teď si můžete objednat svůj jedinečný ZOO kryt jak na notebook, tak samozřejmě také na svůj telefon.

Připravili jsme pro vás až osm různých designů, ze kterých si určitě vyberete ten pravý pro své zařízení. Na webových stránkách Skinzone: https://www.skinzone.cz/zoo si vyberete, jestli svůj nový ZOO kryt chcete na svůj notebook či telefon, následně si zvolíte jeden z osmi navržených motivů – a pak již stačí určit jen typ zařízení.

Skin je ochranná designová vícevrstvá PVC samolepka s odolnou povrchovou úpravou, která zvyšuje odolnost proti opotřebení a UV filtrem zajišťujícím stálost a jasnost barev po dlouhé roky. Svůj skin si můžete pořídit již od 199 Kč.

Co se týče krytů na telefony, ideálním parťákem je SNAP Case. Jedná se o lehkou a tenkou polykarbonátovou ochranu s matným povrchem. Svůj nový ZOO kryt si můžete pořídit již od 390 Kč. Tak neváhejte a ozdobte si své zařízení novými skvělými kryty s motivy seriálu ZOO! Kryty můžete také překvapit jimi jako perfektním dárkem své blízké

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.